X
تبلیغات
سایت استقلال تهران ستارگان ابی واسطوره های ان
کلیه اخبار مربوط به باشگاه استقلال تهران وتیم ملی ایران راپوشش میدهیم
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


کشورماایران ازنظرفرهنگ بسیارغنی وپراز اسطوره های بزرگ میباشدکه من به اسطوره های ورزشی میپردازم از رستم دستان با بدن پرصلابت وورزیده تاپوریاولی وجهان پهلوان تختی واسطوره بی باک ورک گو حق گو ظلم ستیز ناصرخان حجازی(خدایش بیامرزد)سعی مان دراین وبلاگ اسطوره شناسی ونشان دادن زوایای کمتردیده شده انان است که انشاله شماسروران یاریم مینماییدتابه بیراه نروم.وتحقیق وجستجویمان به باربنشیند.
تابلوی اعلانات

نتیجه اخرین بازی درلیگ برتر وحسرت خوردن بابت نزدن گل به شهرداری  وباخت ازروی شکم سیری به پرسپولیس وعدم تمرکز بازیکنان به اصطلاح فوق حرفه ای روی بازیشان وزدن دروازه خالی به اسمان ودرخواست پول  وگفتن اگه پول نباشه ماهم نیستیم ......خب اخرش همینه دیگه بایک امتیازکمتر سوم میشیم

تابلونتایجنوع مطلب : فوتبال درایران ، لیگ برتر ،
برچسب ها : استقلال تهران ، بابک استقلالی ، سایت رسمی باشگاه استقلال تهران ، سایت رسمی استقلال تهران ، لیگ برتر ، نتایج ، تمرکز ،
جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۱
فتح‌اله‌زاده: حالا براي پيروزي در سوپرجام ايراني تلاش مي‌كنيم 
تصوير خبر

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال، دكتر فتح‌اله‌زاده مديرعامل باشگاه استقلال پس از پيروزي استقلال در بازي پاياني مرحله گروهي ليگ قهرمانان اظهار داشت: بچه‌ها امروز مثل هميشه با غيرت ايراني‌‌شان توانستند به پيروزي برسند. اين خواست خدا بود كه با تلاش بچه‌ها بتوانيم به مرحله بعدي مسابقات صعود كنيم.

دکترفتح اله زاده

مديرعامل استقلال در خصوص رويارويي استقلال و سپاهان در مرحله بعدي بازي‌ها اضافه كرد: معتقدم براي اولين بار سوپر جام ايراني را خواهيم داشت كه همه تلاش تيم استقلال براي پيروزي در اين بازي مهم خواهد بود.

 نوع مطلب : فوتبال درایران ،
برچسب ها : استقلال تهران ، بابک استقلالی ، سایت باشگاه استقلال تهران ، سایت رسمی استقلال تهران ، خبررسانی ، اخبار ، دکترفتح اله زاده ، فتح الله زاده ، پیروزی ، سوپرجام ، لیگ برتر ، جام باشگاه های اسیا ،
جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۱
نتایج هفته پایانی + ترین‌های یازدهمین دوره لیگ برتر + گلزنان برتر
تیم سپاهان اصفهان درحالی عنوان قهرمانی یازدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور را به دست آورد که عنوان بهترین خط دفاعی لیگ را از آن خود کرد، بیشترین برد را بدست آورد و کمترین باخت را متحمل شد.
استقلال تهران

به گزارش خبرنگار مهر، هفته سی و چهارم و پایانی مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور روز جمعه با برگزاری 9 بازی پیگیری شد که طی آن تیم‌های داماش گیلان، راه آهن شهرری، مس کرمان، پرسپولیس، تراکتورسازی تبریز و استقلال مقابل حریفان خود به برتری رسیدند. نتایج کامل دیدارهای هفته سی و چهارم لیگ برتر به شرح زیر است:
* داماش گیلان 2 - شهرداری تبریز یک
گل‌ها:
علیرضا جهانبخش (45) علیرضا نظیف کار (57) برای داماش گیلان و جعفر بذری (54) برای شهرداری تبریز

* راه آهن شهرری 4 - شاهین بوشهر یک
گل‌ها:
مجتبی شیری (18 و 45)، بهادر عبدی (19) و علیرضا عباسفرد (58) برای راه آهن و محمد غرزول (1+45 - گل به خودی) برای شاهین

* مس کرمان 2 - ذوب آهن اصفهان صفر
گل‌ها:
مصطفی شجاعی (41) و احمد حسن زاده (86)

* سایپای البرز 2 - صنعت نفت آبادان 2
گل‌ها:
کریم انصاریفرد (10) و ابراهیم صادقی (87) برای سایپا و میثم امیری (85) و محمد لامی نژاد (86) برای نفت آبادان
اخراج: فونیکه سی (60 - نفت آبادان)

* فولاد خوزستان یک - پرسپولیس 2
گل‌ها:
طالب ریکانی (9) برای فولاد خوزستان و علی کریمی (55) و وحید هاشمیان (70) برای پرسپولیس

* سپاهان اصفهان صفر - مس سرچشمه صفر

* تراکتورسازی تبریز 2 - ملوان بندرانزلی صفر
گل‌ها:
فلاویو لوپز (3) و محمد ابراهیمی (7)

* فجرسپاسی شیراز  صفر - صبای قم صفر

* استقلال تهران 3 - نفت تهران صفر
گل‌ها:
آرش برهانی (2 و 3+90) و گوران یرکوویچ (18)

ترین‌های لیگ یازدهم
بیشترین برد: سپاهان اصفهان، تراکتورسازی تبریز و استقلال با 19 برد
کمترین برد: مس سرچشمه با پنج برد
بیشترین باخت: مس سرچشمه با 20 باخت
کمترین باخت: سپاهان اصفهان با پنج باخت
بیشترین تساوی: ذوب آهن با 18 تساوی
کمترین تساوی: استقلال، تراکتورسازی و مس سرچشمه با 9 تساوی
بهترین خط حمله: استقلال با 58 گل‌زده
بدترین خط حمله: مس سرچشمه با 23 گل‌زده
بهترین خط دفاع: سپاهان اصفهان با 27 گل‌خورده 
بدترین خط دفاع: نفت آبادان با 57 گل‌خورده
بیشترین امتیاز: سپاهان اصفهان با 67 امتیاز
کمترین امتیاز: مس سرچشمه با 24 امتیاز
فاصله امتیاز صدرنشین و قعرنشین: 43 امتیاز
تعداد بازی‌های لیگ: 306 بازی
تعداد گل‌های رد و بدل شده: 720
میانگین گل در هر بازی: 3/2 گل برای هر بازی
آقای گل لیگ برتر: کریم انصاریفرد با 21 گل‌زده
بهترین تفاضل گل: سپاهان اصفهان با تفاضل گل 27+
بدترین تفاضل گل: مس سرچشمه با تفاضل گل 31-
پرگل ترین بازی: پرسپولیس 3 - راه آهن شهرری 4
تعداد گل‌زده صدرنشین: 54 گل
تعداد گل‌زده قعرنشین: 23 گل
تعداد گل‌خورده صدرنشین: 27 گل
تعداد گل‌خورده قعرنشین: 54 گل
اولین مربی اخراجی: احمد سنجری از مس سرچشمه
آخرین مربی اخراجی: علی اصغر مدیرروستا از شهرداری تبریز
پرتماشاگرترین بازی: بازی رفت پرسپولیس - استقلال با حضور بیش از 95 هزار تماشاگر
اولین گلزن لیگ یازدهم: حسین کاظمی، هافبک تیم راه‌آهن در دقیقه 15 دیدار مقابل ذوب‌آهن دروازه تیم خود را به اشتباه باز کرد
آخرین گلزن یازدهم: آرش برهانی، مهاجم تیم استقلال در دقیقه 3+90 دیدار مقابل نفت تهران موفق به گلزنی شد

جدول گلزنان لیگ یازدهم:
21 گل:
کریم انصاریفرد (سایپای البرز)
20 گل: فونیکه سی (صنعت نفت آبادان)
18 گل: رضا عنایتی (صبای قم)
12 گل: علی کریمی (پرسپولیس)
10 گل: مجتبی جباری (استقلال)، سعید دقیقی (شهرداری تبریز)، مهدی رجب‌زاده (فجرسپاسی شیراز)، فلاویو لوپز (تراکتورسازی تبریز) و رضا نوروزی (فولادخوزستان)
9 گل: امید عالیشاه و بهادر عبدی (راه آهن شهرری)، عماد محمدرضا (سپاهان اصفهان) و فرهاد مجیدی (استقلال)
8 گل: جعفر بذری (شهرداری تبریز)، آرش برهانی (استقلال)، توزی رودریگو (تراکتورسازی تبریز)، سیدمهدی سیدصالحی (سپاهان اصفهان)، محمد غلامی (داماش گیلان)، سیدایمان موسوی (نفت تهران)، محمد نوری (پرسپولیس) و حسین کاظمی (راه آهن شهرری)نوع مطلب : فوتبال درایران ، لیگ برتر ،
برچسب ها : استقلال تهران ، بابک استقلالی ، نتایج لیگ برتر ، گلزنان برتر ، بیشترین گل زده ، کمترین گل خورده ، بهترین بازیکن ، لیگ برتر ایران ، جام خلیج فارس ،
دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۱
مظلومی : من مربی مانده‌ای نیستم تا خودم را آویزان کنم
مظلومی با بیان اینکه دوست دارم سومین سال را هم در خدمت استقلال باشم، و این خواست هواداران است،

پرویز مظلومی در نشست خبری قبل از دیدار تیم‌های استقلال و نفت تهران، گفت: در هر صورت افسوس می‌خوریم در شرایطی قرار گرفته‌ایم که این وضعیت بوجود آمده است. در نیم فصل دوم امتیازاتی را از دست دادیم که عامل آن مشکلاتی از جمله کمبود بازیکن، مصدومیت و عوامل دیگری بود که برای ما بوجود آورد و همین موضوع باعث شد که افسوس ما دو چندان شود.

وی با بیان اینکه باید دو هفته مانده به پایان لیگ جشن قهرمانی می‌گرفتیم، ادامه داد:‌ در حال حاضر همه چیز به پایان فصل موکول شده و تا سوت پایان 3 بازی حساس فردا زده نشود، چیزی مشخص نیست.


مظلومی تاکید کرد: بازیکنان ما لیاقت قهرمانی را داشته و دارند چیزی از ارزش‌های آنها کم نمی‌شود هرچند که امسال هم یک قهرمانی تقدیم هواداران کردند. ما سختی‌های زیادی را کشیدیم اما خدا را شکر در دو سال پر حاشیه با سختی‌هایی که به همراه داشت، دوام آوردیم.

سرمربی استقلال یادآور شد: باید جشن قهرمانی می‌گرفتیم و خیلی راحت قهرمانی از دست رفت. ما مقابل تیم‌هایی امتیاز از دست دادیم که سقوط کرده و افسوس ما از این بابت است با این حال از مدیریت تیم، هیئت مدیره و هواداران تشکر می‌کنم، موفقیت‌هایی که بدست آمد تلاش دوستان بود و ما هم تک تک در آن شریک بودیم.
مظلومی سرمربی استقلال تهران

در ادامه این نشست مظلومی خاطرنشان کرد: باید از همکارانم در کادر فنی،‌کادر پزشکی، تدارکات و مدیریت رسانه‌ای تیم که دو سال برایمان زحمت کشیدند و ما را تحمل کردند تشکر کنم. امیدوارم بتوانم پاسخگوی محبت هواداران باشیم.


مظلومی در مورد بازی فردا گفت: با تیمی بازی می‌کنیم که پر از انگیزه است و برای سهمیه آسیا می‌جنگند ما هم نیم نگاهی به قهرمانی و نایب قهرمانی داریم و چشممان به سکوهای بالاتر است. در این شرایط تلاش می‌کنیم تا بازی آخر نیز با پیروزی برای استقلال همراه باشد. البته در این راه کاری به نتایج دیگران نداریم امیدوارم خدا کمک کند تا چیزی که ما استحقاش را داریم بدست بیاوریم.


وی با بیان اینکه شریفات تنها محروم در بازی فردا است، در مورد مصدومان این تیم گفت:‌ یوسفی و منتظری آسیب‌دیده هستند، البته شاید منتظری به بازی فردا برسد اما چون حنیف عمران‌زاده را برای هفته آخر لیگ قهرمانان ندارم، ریسک نکرده و منتظری را فردا بازی نمی‌دهم.

سرمربی استقلال ضمن امیدواری به این موضوع که نفت یک بازی تهاجمی را در دستور کار قرار دهد، یادآور شد: آنها به دنبال سهمیه هستند، البته اگر سهمیه‌ای بدهند. فعلا دو سهمیه قهرمانان جام حذفی مسجل شده و چیزی مشخص نیست با این حال امیدوارم نفتی‌ها مثل بازی رفت تهاجمی باشند. در این دیدار باخت و مساوی برای ما فرقی نمی‌کند و دنبال پیروزی پر گل هستیم. ما باید در زمین بازی با برنامه‌ریزی و آرامش به هدف برسیم و مثل همیشه فرصت‌های زیادی را به دست بیاوریم. فرکی هم مربی شایسته‌ای است و تیم در حال سقوط سال گذشته را به یک مدعی تبدیل کرد.

مظلومی در خصوص صحبت‌های اصغر شرفی گفت: او شوخی کرده است هر تیم دیگری بود با بازیکنانش استراحت می‌داد؛ اما او ایستاده و با تمام توان می‌‌جنگد چرا که می‌داند نتایج بازی‌ها در سرنوشت تیم‌ها تاثیرگذار است و باید با افرادی که اینچنین جوانمردانه می‌آیند تشکر کرد. البته او گفته که 6 بازیکنش نیست و می‌دانم که دستش خالی است.

وی در خصوص اینکه صحبت‌هایش مبنی بر کم‌کاری بازیکنانی تکذیب کرده است، گفت: من در کنفرانس گفتم در گلزنی کم‌کاری می‌کنیم. بازیکنان ما امسال تلاش زیادی کردند و کمبودها پر شد. با اینکه ما هافبک‌هایمان را از دست دادیم. دیدید که یک تیم در نیم فصل یک بازیکن گرفت و از این رو به آن رو شد.

مظلومی با بیان اینکه دوست دارم سومین سال را هم در خدمت استقلال باشم، و این خواست هواداران است، ادامه داد: باید در این مورد صحبت کرد. من مربی مانده‌ای نیستم تا خودم را آویزان کنم و با هر شرایطی هم کار کنم. ابتدا باید دید خواسته‌های من و دوستان چیست اگر به توافق رسیدیم آرزو دارم به کارم ادامه دهم.

مظلومی در پایان گفت:‌ هنوز لیستی را در فصل آینده به مسئولان باشگاه تحویل ندادم.

بااجازه ولطف مسئول وب سایت رسمی خبری – تحلیلی کانون هواداران استقلالنوع مطلب : اخبارداخلی باشگاه ،
برچسب ها : پرویزمظلومی ، سرمربی استقلال تهران ، فصل آینده ، باشگاه فوتبال استقلال تهران ، بابک استقلالی ، سایت رسمی استقلال تهران ،
جمعه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۱

محروميت سه بازيكن كليدي استقلال در بازي با نسف‌قارشي


کد خبر: 91021810141

کمیته برگزاری رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا به پنچ بازیکن استقلال تهران که در دیدار مقابل الریان قطر حضور داشته اند تذکر داد.

به گزارش ايسنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته برگزاری رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا به فریدون زندی، آندرانیک تیموریان، مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده و علی حمودی تذکر داد.

فریدون زندی، آندرانیک تیموریان و علی حمودی به خاطر تکل خطرناک، حنیف عمران زاده به خاطر انداختن توپ به بیرون از زمین به جهت اعتراض به داور و تلف کردن وقت بازی و همچنین سید مهدی رحمتی به خاطر تاخیر در شروع مجدد بازی تذکر داد.

این کنفدراسیون اعلام کرد امیدوار است با تذکر به موقع فدراسیون فوتبال و باشگاه استقلال دیگر شاهد چنین اعمالی از بازیکنان نباشد.

همچنین کمیته برگزاری رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرده حنیف عمران زاده، آندرانیک تیموریان و علی حمودی به دلیل دو اخطاره بودن دیدار بعدی استقلال تهران در لیگ قهرمانان آسیا را از دست می دهند.

آندرانیک تیموریان و حنیف عمران زاده در دو دیدار الجزیره امارات و الریان قطر دو کارت زرد دریافت کرده اند و علی حمودی در دو دیدار رفت و برگشت مقابل الریان قطر دو کارت زرد دریافت کرده اند و دیدار نسف قارشی و استقلال تهران را در ازبکستان از دست می دهند.نوع مطلب : اخبارداخلی باشگاه ،
برچسب ها : تیترورزشی ، روزنامه های ورزشی ، مطبوعات ورزشی ، بابک استقلالی ، سایت رسمی استقلال تهران ، خبررسانی وچاپ عکس ،
دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۱

تیترهای روزنامه های ورزشی صبح روز دوشنبه 1391/02/18

گل

- سپاهان روی کاغذ قهرمان شد

- درگیری قلعه نویی و شرفی بعد از سوت

- واکنش شهریار به ناراحتی هواداران پرسپولیس از شادی های بعد از گل تیمش، دایی: نمی توانستم فیلم بازی کنم

- کریمی در گوش دایی: هوای تیم مارا داشته باش

- بردی که فقط به درد پرویز می‌خورد

ابرار ورزشي

- ذوب آهن صفر - سپاهان صفر، سرنوشت قهرمانی به هفته آخرکشید

- پرسپولیس ماندنی شد برو برای ۴تای بعدی !

- صنعت نفت ۱- استقلال ۲، امید درحد آب باریکه !

- شهرداری تبریز و شاهین بوشهر رسما سقوط کردند

- دنیزلی توسط برخی هواداران هو شد

استقلال جوان

- گرمای آبادان درغیرت استقلال آب شد

- سپاهان نبرد ، تراکتورمتوقف شد،پرسپولیس پانزدهم !

- مظلومی : منطقی بازی کردیم و بردیم

- فتح الله زاده :کمپ را خودم ساخته ام ،خودم هم تکمیلش می کنم

- مظلومی روی نیمکت بهتاش لب خط

ايران ورزشي

- شاهین و شهرداری افتادند

- پرسپولیس با ۲ امتیاز استیناف سقوط نکرد

- کرانچار : با اندوخته ای که داریم قهرمانیم

- قاسمپور : بازی نکردن دهنوی مقابله با بازیکن سالاری بود

- علی کریمی : یک بازی دیگر تحمل کنید

خبر ورزشي

- دایی : پرسپولیس با این بازیکنان اصلا مربی نمی خواهد

- خداحافظی قریب الوقوع کریمی ازفوتبال

- دنیزلی : نتوانستم این پرسپولیس را جمع کنم

- مس سرچشمه ،گربه سیاه تراکتورسازی

- مظلومی: استقلال و نفت در زمین راه رفتند

روزنامه پيروزي

- خدایا!خودت تمامش کن

- زاید هت تریک کرد وسه اخطاره شد

- اعتراض رویانیان به قانون منع استفاده ازدروازه بان خارجی،حالا که رای آوردیدچرا نظر مارا نمی پرسید؟

- پروین خطاب به هواداران ناراضی :خودتان گفتید دنیزلی بیاید!

- دنیزلی : هم ناراحت هستم ،هم عصبانی

- استیناف سنگ تمام گذاشت ! ،۲ امتیاز را دادند،۲ بازی ازهواداران گرفتند

البرز ورزشي

- هت تریک پرسپولیس در ۴ تایی شدن

- دایی: هر کس به من نامردی کند بد می بیند

- کور سوی امید در آبادان روئید ، استقلال پتانسیل خود را فراموش نکرده است

- سپاهان با تساوی هم قهرمان می شود

- زاید : این نتایج در شان پرسپولیس نیستنوع مطلب : فوتبال درایران ،
برچسب ها : تیترورزشی ، روزنامه های ورزشی ، مطبوعات ورزشی ، بابک استقلالی ، سایت رسمی استقلال تهران ،
دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۱
شریفات، یکی از ستاره‌های لیگ قهرمانان آسیا  

تصوير خبر  به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال و به نقل از فارس، کنفدراسیون فوتبال آسیا صبح امروز در نامه ای به باشگاه استقلال، اسماعیل شریفات را به عنوان یکی از ستاره های جوان لیگ قهرمانان آسیا معرفی و برای وی در ادامه رقابت های آرزوی موفقیت کرد.


حجازی

حجازی


 نوع مطلب : اخبارداخلی باشگاه ،
برچسب ها : اخبار ورزشی ، جدیدترین اخبار باتصویر ، سایت استقلال تهران ، سایت باشگاه فوتبال استقلال تهران ، بابک استقلالی ،
چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۱
عناوین و تیتر روزنامه های ورزشی 13 اردیبهشت 1391 + عکس صفحه اول
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 نوع مطلب : فوتبال درایران ،
برچسب ها : اخبار ورزشی ، جدیدترین اخبار باتصویر ، سایت استقلال تهران ، سایت باشگاه فوتبال استقلال تهران ، بابک استقلاتلی ،
چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۱
دکتر عباسی: مدیران استقلال و پرسپولیس در جای خود هستند  
تصوير خبر

در حاشیه افتتاح زمین گلف پرند
وزیر ورزش و جوانان در حاشیه افتتاح گلف سرزمین ایرانیان گفت: مدیران استقلال و پرسپولیس در سمت خود باقی خواهند ماند و مسائل مطرح شده صحت ندارد.

حجازی

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، دکتر محمد عباسی، وزیر ورزش در حاشیه بازدید از کارتینگ و افتتاح زمین گلف سرزمین ایرانیان پرند در پاسخ به این سؤال که مدتی است بحث رفتن فتح‌اله‌زاده مطرح شده است و آیا وی جایگزینی دارد، گفت: فوتبال هم مانند همه ورزش‌های کشور ظرفیتی دارد، باشگاه‌های متعددی در این رشته مشغول هستند از جمله استقلال و پرسپولیس. بازیکنان و کادر‌فنی در هر دوره‌ای می‌توانند بدرخشند؛

           حجازی

در حال‌حاضر هم هیچ اتفاقی نیفتاده است. این دو باشگاه دولتی هستند و دو بحث دارند، بحث مالکیت که وزارت سعی می‌کند پیگیری کند تا دوام بیاورند و بحث فنی که به اعضای هیأت‌‌مدیره ربط دارد و باید سعی کنند توان باقی ماندن در لیگ را داشته باشند.

استقلال تهران

وزیر ورزش و جوانان سپس گفت: اتفاق‌ جدیدی رخ نداده است. مدیران در جای خودشان هستند و این مسائلی که مطرح شده، صحت ندارد. تا زمانی که این دو باشگاه دولتی هستند، باید هزینه‌های‌شان تأمین شود. شرکت‌های دولتی تا زمانی که کارهای‌شان بر عهده دولت است، تأمین بودجه نیز از طرف دولت صورت می‌گیرد.

 نوع مطلب : فوتبال درایران ،
برچسب ها : استقلال تهران ، سایت رسمی باشگاه استقلال تهران ، سایت رسمی استقلال تهران ، باشگاه فوتبال استقلال تهران ، بابک استقلالی ، ناصرحجازی ، مرحوم ناصرحجازی ،
چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۱
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای سایت استقلال تهران ستارگان ابی واسطوره های ان محفوظ است