X
تبلیغات
سایت استقلال تهران ستارگان ابی واسطوره های ان
کلیه اخبار مربوط به باشگاه استقلال تهران وتیم ملی ایران راپوشش میدهیم
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


کشورماایران ازنظرفرهنگ بسیارغنی وپراز اسطوره های بزرگ میباشدکه من به اسطوره های ورزشی میپردازم از رستم دستان با بدن پرصلابت وورزیده تاپوریاولی وجهان پهلوان تختی واسطوره بی باک ورک گو حق گو ظلم ستیز ناصرخان حجازی(خدایش بیامرزد)سعی مان دراین وبلاگ اسطوره شناسی ونشان دادن زوایای کمتردیده شده انان است که انشاله شماسروران یاریم مینماییدتابه بیراه نروم.وتحقیق وجستجویمان به باربنشیند.
نگاهی به اختلافات عمیق چهره‌های فوتبالی/ شنبه آشتی‌کنان است!
خبرگزاری مهر - گروه ورزشی: همزمان با عید سعید غدیر خم قرار است جشن ملی فوتبال با حضور چهره‌های مطرح این رشته و برخی مسئولان ورزشی برگزار شود تا برخی افرادی که با از یکدیگر کدورتی دارند یا قهر هستند، آشتی کنند و اختلافات را کنار بگذارند.

به گزارش خبرنگار مهر، برای حضور در جشن ملی فوتبال که به مناسبت روز عید سعید غدیر خم برگزار می شود از 110 چهره مطرح فوتبال که شامل مسئولان قبلی و فعلی، مربیان، بازیکنان، مدیران عامل و برخی چهره های مشهور می شود دعوت شده تا در روز ولایت مولی متقیان حضرت علی (ع) کدورت ها را کنار بگذارند و آنهایی هم که با یکدیگر قهر هستند آشتی کنند.

این جشن با هدف برقراری آشتی ملی در فوتبال و نزدیکتر کردن خانواده این رشته پرطرفدار به یکدیگر برگزار می شود و طی آن قرار است برخی چهره هایی که در سالهای اخیر اختلاف نظرهای بیشتری با یکدیگر داشته اند ضمن حضور در این مراسم کدورت ها را کنار بگذارند و آشتی کنند.

اختلافاتی که بین علی دایی با حبیب کاشانی وجود دارد و نشات گرفته از همکاری این دو در پرسپولیس است، اختلافات بین علی سعیدلو و محمد علی آبادی دو رئیس پیشین سازمان تربیت بدنی، اختلاف نظری که بین علی فتح الله زاده مدیرعامل فعلی استقلال با واعظ آشتیانی مدیرعامل پیشین این باشگاه وجود دارد، اختلاف بین حسین هدایتی مالک باشگاه های استیل آذین و ملوان با حبیب کاشانی مدیر عامل پیشین باشگاه پرسپولیس و ... از جمله مواردی است که می تواند در این جشن ملی پرونده اش بسته شود.

از سوی دیگر اختلافاتی که بین علی کریمی بازیکن پرسپولیس با سرمربی و مدیر عامل این باشگاه وجود دارد نیز از جمله مواردی است که به سود فوتبال نیست و آشتی آنها می تواند علاوه بر کمک به پرسپولیس باعث خوشحالی مردم و ایجاد وفاقی بیشتر بین خانواده بزرگ سرخپوشان تهرانی شود.

قطعا حضور چهره‌های فوتبالی که با یکدیگر اختلاف نظر دارند در این مراسم می تواند فتح بابی برای تغییر نگرش ها در فوتبال و استفاده از ادبیاتی بهتر باشد و چهره بهتری را از این رشته ورزشی در جامعه به نمایش بگذارد. روز شنبه را می توان روز آشتی در فوتبال نامید که قطعا پیامدهای این اتفاق به تیم ملی و فوتبال ایران کمک بزرگی خواهد کرد.نوع مطلب : فوتبال درایران ،
برچسب ها : درگیری ، جشن ملی ، اشتی کنان ، جشن اشتی کنان ، دعواهای قدیمی ، روبوسی ،
يکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۱
ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای سایت استقلال تهران ستارگان ابی واسطوره های ان محفوظ است