X
تبلیغات
سایت استقلال تهران ستارگان ابی واسطوره های ان
کلیه اخبار مربوط به باشگاه استقلال تهران وتیم ملی ایران راپوشش میدهیم
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


کشورماایران ازنظرفرهنگ بسیارغنی وپراز اسطوره های بزرگ میباشدکه من به اسطوره های ورزشی میپردازم از رستم دستان با بدن پرصلابت وورزیده تاپوریاولی وجهان پهلوان تختی واسطوره بی باک ورک گو حق گو ظلم ستیز ناصرخان حجازی(خدایش بیامرزد)سعی مان دراین وبلاگ اسطوره شناسی ونشان دادن زوایای کمتردیده شده انان است که انشاله شماسروران یاریم مینماییدتابه بیراه نروم.وتحقیق وجستجویمان به باربنشیند.
دکتر عباسی: مدیران استقلال و پرسپولیس در جای خود هستند  
تصوير خبر

در حاشیه افتتاح زمین گلف پرند
وزیر ورزش و جوانان در حاشیه افتتاح گلف سرزمین ایرانیان گفت: مدیران استقلال و پرسپولیس در سمت خود باقی خواهند ماند و مسائل مطرح شده صحت ندارد.

حجازی

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، دکتر محمد عباسی، وزیر ورزش در حاشیه بازدید از کارتینگ و افتتاح زمین گلف سرزمین ایرانیان پرند در پاسخ به این سؤال که مدتی است بحث رفتن فتح‌اله‌زاده مطرح شده است و آیا وی جایگزینی دارد، گفت: فوتبال هم مانند همه ورزش‌های کشور ظرفیتی دارد، باشگاه‌های متعددی در این رشته مشغول هستند از جمله استقلال و پرسپولیس. بازیکنان و کادر‌فنی در هر دوره‌ای می‌توانند بدرخشند؛

           حجازی

در حال‌حاضر هم هیچ اتفاقی نیفتاده است. این دو باشگاه دولتی هستند و دو بحث دارند، بحث مالکیت که وزارت سعی می‌کند پیگیری کند تا دوام بیاورند و بحث فنی که به اعضای هیأت‌‌مدیره ربط دارد و باید سعی کنند توان باقی ماندن در لیگ را داشته باشند.

استقلال تهران

وزیر ورزش و جوانان سپس گفت: اتفاق‌ جدیدی رخ نداده است. مدیران در جای خودشان هستند و این مسائلی که مطرح شده، صحت ندارد. تا زمانی که این دو باشگاه دولتی هستند، باید هزینه‌های‌شان تأمین شود. شرکت‌های دولتی تا زمانی که کارهای‌شان بر عهده دولت است، تأمین بودجه نیز از طرف دولت صورت می‌گیرد.

 نوع مطلب : فوتبال درایران ،
برچسب ها : استقلال تهران ، سایت رسمی باشگاه استقلال تهران ، سایت رسمی استقلال تهران ، باشگاه فوتبال استقلال تهران ، بابک استقلالی ، ناصرحجازی ، مرحوم ناصرحجازی ،
چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۱
ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای سایت استقلال تهران ستارگان ابی واسطوره های ان محفوظ است